Aktualności
Ampol-Merol wchodzi do sadów!

Zapraszamy Państwa do lektury najnowszego katalogu Ampol-Merol, który łączy w sobie uprawy warzywnicze i sadownicze. Proponowane przez nas schematy ochrony to przemyślana strategia działania, której celem jest sukces plantacji oparty tylko na oryginalnych i zarejestrowanych preparatach.


Jako ambasador akcji na rzecz sprawdzonych, oryginalnych i zarejestrowanych środków ochrony roślin, Ampol-Merol prezentuje każdy z preparatów zaproponowanych w schemacie w zestawieniu tabelarycznym, gdzie podajemy producenta, substancję czynną, karencję, działanie w roślinie itd. W ten sposób chcemy pokazać, że walka z podrabianymi produktami, to nacisk kładziony na ochronę w pełni jawną, sprawdzoną, legalną, a przede wszystkim bezpieczną.
Spójne schematy i tabele preparatów przeplatamy również merytorycznymi artykułami prof. dra hab. Adama Dobrzańskiego i dr Marii Rogowskiej.
Przedstawiamy również sposób nawożenia dolistnego, jak i mineralnego z użyciem renomowanych produktów firmy Caldena. Dla miłośników przydomowych ogródków proponujemy nawozy ogrodnicze dla profesjonalistów i hobbystów marki Ogród Start - znanych między innymi z Akademii Ogrodnika emitowanej w TVN i HGTV po programie “Maja w ogrodzie”.


Tytułem wstępu zakreśliliśmy Państwu namiastkę praktycznej wiedzy, którą prezentujemy w katalogu “Warzywa i sady”.

 

Co go wyróżnia na tle innych publikacji branżowych?

  • Spójność merytoryczna
  • Schematy z tabelami preparatów na perforowanych wkładkach do wyrwania i zawieszenia w miejscu pracy lub w maszynie
  • Miejsce na własne notatki przy każdym schemacie
  • Bezpośredni dostęp do wersji elektronicznej katalogu z poziomu telefonu, tabletu i komputera

Ampol-Merol, wychodząc naprzeciw swoim Klientom, wie jak ważny jest dostęp do informacji tu i teraz. Wystarczy, że klikniesz link:

Oddziały firmy
Kontakt z nami
Ampol-Merol Sp. z o.o.
ul. Mikołaja z Ryńska 28a
87-200 Wąbrzeźno
woj. kujawsko-pomorskie


Sekretariat
tel.: +48 56 688 48 00
fax: +48 56 688 48 31