Aktualności
Relacja z Dni Kukurydzy 2017

Kolejne Dni Kukurydzy Ampol-Merol za nami. Dużym zainteresowaniem cieszyły się odmiany na ziarno i kiszonkę, a także wykłady dotyczące nawożenie doglebowego i dolistnego.
W bieżącym roku spotkanie odbyło się 6 września na Wielkopolsce, w Gospodarstwie Rolnym Karola Przybylskiego. Przedstawicielom firm Ampol-Merol Sp. z o.o. towarzyszyli partnerzy: Caldena® Sp. z o.o., Grupa Azoty SA, Syngenta Polska Sp. z o.o., Saatbau Polska Sp. z o.o., Limagrain Polska Sp. z o.o., K+S, Belchim Crop Protection Polska Sp. z o.o., Monsanto Polska Sp. z o.o., Bayer CropScience Sp. z o.o.
Zaproszeni goście mieli okazję wziąć udział zarówno w części merytorycznej, jak i praktycznej wydarzenia. W przygotowanym namiocie odbył się wykład na temat odmian kukurydzy z przeznaczeniem na ziarno i kiszonkę, ochrony, nawożenia doglebowego i dolistnego nawozami marki Agravita, natomiast później - w części praktycznej - konkretne odmiany można było obejrzeć na poletkach doświadczalnych. Przy stoiskach naszych partnerów goście mieli możliwość porozmawiania o produktach stosowanych w uprawie kukurydzy bezpośrednio z ich producentami.
Mimo mało korzystnych zapowiedzi pogodowych, nie padało i realizacja zaplanowanego programu przebiegła bardzo pomyślnie! Każdy z uczestników otrzymał odpowiedzi na istotne dla niego pytania dotyczące problemów na polach własnych gospodarstw, skorzystał z okazji konsultacji z ekspertami, mile spędził czas przy wspólnym poczęstunku i serdecznej rozmowie.
Kolejne spotkania z cyklu Dni Kukurydzy odbędą się w kolejnych latach - już dziś serdecznie Państwa na nie zapraszamy!
Poniżej galeria zdjęć z Dnia Kukurydzy 2017.

Oddziały firmy
Kontakt z nami
Ampol-Merol Sp. z o.o.
ul. Mikołaja z Ryńska 28a
87-200 Wąbrzeźno
woj. kujawsko-pomorskie


Sekretariat
tel.: +48 56 688 48 00
fax: +48 56 688 48 31