Aktualności
“Chemia w rolnictwie” - konkurs plastyczny

W konkursie plastycznym organizowanym już dziewiąty rok z rzędu brali udział uczniowie placówek z terenów wiejskich, których zaprosili dystrybutorzy współpracujący z Grupą Azoty, w tym Ampol-Merol. Konkurs ma charakter ogólnopolski, każda ze wskazanych szkół mogła zgłosić do 6 prac konkursowych w terminie od 30 września do 31 października. 17 listopada w Kędzierzynie-Koźlu odbył się finał, na którym ogłoszono wyniki. Spośród utalentowanej młodzieży wskazanej przez Ampol-Merol aż dwie uczennice ze Szkoły Podstawowej w Ryńsku zostały laureatkami. Dla wszystkich zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody pieniężne i rzeczowe, które finaliści odebrali osobiście. Na dzieci czekali również animatorzy, aktorzy i wiele kreatywnych zabaw.


Dzięki takim przedsięwzięciom młodzi artyści nie tylko realizują się twórczo, ale także poszerzają i pogłębiają swoją wiedzę na temat rolnictwa i dbałości o docelowy plon.

 

Serdecznie gratulujemy uczestnikom oraz wszystkim laureatom. Już dziś trzymamy kciuki za wysokie noty w kolejnych edycjach!

 

Chemia w rolnictwie1Chemia w rolnictwie02Chemia w rolnictwie03Chemia w rolnictwie03Chemia w rolnictwie04Chemia w rolnictwie05Chemia w rolnictwie08Chemia w rolnictwie09

Oddziały firmy
Kontakt z nami
Ampol-Merol Sp. z o.o.
ul. Mikołaja z Ryńska 28a
87-200 Wąbrzeźno
woj. kujawsko-pomorskie


Sekretariat
tel.: +48 56 688 48 00
fax: +48 56 688 48 31