Aktualności
Nasiona Kukurydzy

Nasza Kukurydza to oferta odmian kukurydzy wybranych na podstawie wielu obserwacji. Jak wiadomo są trzy elementy budujące plon: obsada roślin, liczba nasion na roślinie i Masa Tysiąca Nasion. Odmiany, które Państwu oferujemy, muszą być wyjątkowe pod każdym z tych elementów. Dlaczego o tym piszę? Bo to właśnie od nich zależy wynik finansowy z waszej ciężkiej pracy.


Pełna wiedza na temat oferowanych odmian pozwala nam na tworzenie własnych programów nawożenia - dostosowanych do dynamiki wzrostu, kierunku produkcji i zapotrzebowania na składniki pokarmowe.
Schematy ochrony przygotowane w oparciu o sprawdzone, oryginalne środki ochrony roślin są gwarancją skuteczności zabiegów.
Stały dostęp do naszych instrukcji, „jak osiągnąć sukces w polu”, znajdziecie Państwo
w naszych katalogach i na stronie www.ampol-merol.pl.
Przy wykorzystaniu najnowszych osiągnięć hodowców w Europie i na świecie tak dobieramy ofertę odmian, aby spełniały jeden cel - osiągnąć możliwie maksymalnie wysoki zysk z ha.

 

TURBOZAPRAWIANIE? Aby w jak największym stopniu uniezależnić się od zmiennej aury pogodowej, wprowadzamy najnowocześniejsze rozwiązania w przygotowaniu nasion do siewu - zaprawiamy wybrane odmiany nawozem Agravita® Aktiv 48. Gwarantuje on odporność na stresy, lepszą kondycję i wigor wschodów. Pobudza rozwój systemu korzeniowego przez co roślina szybciej ma dostęp do wody i składników pokarmowych
w głębszych warstwach roli.

 

Polecamy TURBOZAPRAWIONE odmiany!

Oddziały firmy
Kontakt z nami
Ampol-Merol Sp. z o.o.
ul. Mikołaja z Ryńska 28a
87-200 Wąbrzeźno
woj. kujawsko-pomorskie


Sekretariat
tel.: +48 56 688 48 00
fax: +48 56 688 48 31