Aktualności
Rozwiązanie konkursu “Łączy nas rolnictwo”!

Rodzina - dzieci, rodzice, dziadkowie, ich dom, ich gospodarstwo, ich wspólna pasja - rolnictwo. Firma Ampol-Merol ceni więzi rodzinne, pracę, entuzjazm, ambicje i  to, że w tym duchu wychowywane jest nowe, zdolne pokolenie. Dowodem na to są młodzi uczestnicy ostatnio zorganizowanego przez nas konkursu plastycznego pod hasłem “Łączy nas rolnictwo” i nadesłane przez nich prace.

 

Artyści przesyłali kreacje, które zachwyciły komisję konkursową, a ta wyłoniła zwyciężczynie - Hanię i Marysię Bałuch ze wsi Jagoty w powiecie lidzbarskim, które stworzyły niezwykłe dzieło, za pomocą mieszanych technik artystycznych - ich kompozycja łączy różne materiały i tworzywa, pojawia się rysunek kredką, naklejane obrazki, ale także, i to urzekło nas zdecydowanie najbardziej, prawdziwa karma dla zwierząt! Dziewczęta wykazały się kreatywnością i znajomością techniki kolażu.


Na laureatki czekają ufundowane przez Ampol-Merol atrakcyjne nagrody!

 

Hani i Marysi gratulujemy zwycięstwa, pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział i za nadsyłanie wspaniałych prac, które uświadomiły i przypomniały nam kolejny raz, że wybrane rodziny łączy coś więcej - łączy je wspólna pasja, w tym przypadku jest nią tak bliskie nam wszystkim rolnictwo!

 

Zwycięska praca konkursowa:

 

Ampol-Merol Konkurs plastyczny

 

 

Oddziały firmy
Kontakt z nami
Ampol-Merol Sp. z o.o.
ul. Mikołaja z Ryńska 28a
87-200 Wąbrzeźno
woj. kujawsko-pomorskie


Sekretariat
tel.: +48 56 688 48 00
fax: +48 56 688 48 31