Aktualności
Nagroda Państwowej Inspekcji Pracy dla Ampol-Merol

Podczas uroczystej gali 22 listopada Jan Smoleński, założyciel Ampol-Merol, odebrał nagrodę za zajęcie II miejsca w konkursie „Pracodawca – Organizator Pracy Bezpiecznej” w kategorii pracodawców zatrudniających powyżej 250 pracowników.

Konkurs organizowany jest przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Bydgoszczy i promuje bezpieczeństwo człowieka w środowisku pracy. Nagrody przyznawane są w trzech kategoriach, w tym dla firm powyżej 250 pracowników, w której na drugiej lokacie znalazł się Ampol-Merol.

Rozdanie nagród w konkursie „Pracodawca – Organizator Pracy Bezpiecznej” odbyło się 22 listopada 2018 w trakcie uroczystej gali w bydgoskiej siedzibie Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego. Z rąk Okręgowego Inspektora Pracy Zbigniewa Studzińskiego nagrodę odebrał założyciel firmy Jan Smoleński.

Cieszymy się, że nasze starania o dobro pracowników zostały docenione. Wierzymy, że dla przedsiębiorstwa najważniejszy jest człowiek, zgodnie z naszym mottem:


„Ampol-Merol to profesjonalna firma. O jej sile decydują ludzie. Każdego dnia lepsi i bardziej doświadczeni. Zawsze potrzebni.”


Dziękujemy, że jesteście z nami i pomagacie nam tworzyć bezpieczne środowisko pracy.

Oddziały firmy
Kontakt z nami
Ampol-Merol Sp. z o.o.
ul. Mikołaja z Ryńska 28a
87-200 Wąbrzeźno
woj. kujawsko-pomorskie


Sekretariat
tel.: +48 56 688 48 00
fax: +48 56 688 48 31