Aktualności
Źrebięta uhonorowane, konie odżywione

W pierwszy październikowy weekend uczestniczyliśmy w Przeglądzie Źrebiąt Ras Szlachetnych KPZHK. W wydarzeniu udział wzięło ponad 200 osób, a my z radością zauważyliśmy, że tego typu imprezy cieszą się coraz większą frekwencją podyktowaną żywym zainteresowaniem miłośników koni oraz samych wystawców.


W stajni Jarużyn zaprezentowano tym razem aż 26 ogierków i klaczek. Warto zauważyć, że z roku na rok wystawiane konie prezentują coraz wyższe standardy. Uhonorowane źrebięta to potomstwo światowych czempionów i równie zasłużonych matek.
Ampol-Merol, jak co roku, był sponsorem nagród dla najlepszych klaczek oraz ogierków. Dla ich właścicieli ufundował puchary oraz czapraki.
Nasza firma zaznaczyła również swoją obecność, przedstawiając zebranym nowy produkt z oferty Ampol-Merol - Horsall (sprawdź szczegóły) - uzupełniającą mieszankę paszową dla koni, dedykowaną im szczególnie w okresie jesiennym.

Dziękujemy organizatorom i hodowcom za dostarczone emocje, zwycięzcom gratulujemy wspaniałych wyników hodowlanych. Zapraszamy do spotkania za rok!

 

Kliknij w zdjęcia, aby powiększyć.

 

    

Oddziały firmy
Kontakt z nami
Ampol-Merol Sp. z o.o.
ul. Mikołaja z Ryńska 28a
87-200 Wąbrzeźno
woj. kujawsko-pomorskie


Sekretariat
tel.: +48 56 688 48 00
fax: +48 56 688 48 31