Aktualności
Franz nagrodzony!
Materiał siewny oferowany przez firmę Ampol-Merol zdobył uznanie klientów na terenie całego kraju. Proponowane przez nas odmiany sprostają najwyższym wymaganiom polskich rolników w zakresie odporności na choroby, poziomu plonowania, a także dostosowania do wymagań środowiskowo-klimatycznych Polski. Dzięki temu marka Nasze Nasiona® kojarzy się w branży rolnej z najwyższej jakości sprawdzonym materiałem siewnym, po którego sięga już wielu rolników. 
Wyróżnienie, które otrzymaliśmy w tym roku to statuetka dla firmy Ampol-Merol za sukces w sprzedaży nowej odmiany pszenicy ozimej Franz. Franz jest to odmiana pszenicy ozimej z klasy A charakteryzująca się jednym z najwyższych poziomów plonowania przy jednocześnie rewelacyjnych parametrach jakościowych. Trudny rok 2015 pokazał, że jest to odmiana niezwykle tolerancyjna na stres wczesnowiosenny i suszę, co zminimalizowało straty plonu!
Okrojona na szeroką skalę kampania marketingowa zyskała sympatię naszych zaufanych, jak i nowych klientów. Sympatyczny Franz w westernowym kapeluszu stał się gwiazdą tegorocznych Dni Pola w Trampowie i Niedźwiedziu. 
Cieszymy się, że marka Nasze Nasiona® bierze udział w dynamicznym rozwoju polskiego rolnictwa, zwłaszcza dzięki uprawie takich odmian jak Franz. 
Zapraszamy Państwa do dalszej owocnej współpracy, a także do dzielenia się z nami spostrzeżeniami na temat kondycji plantacji, na których "zadomowiła" się nasza topowa odmiana pszenicy ozimej.
Oddziały firmy
Kontakt z nami
Ampol-Merol Sp. z o.o.
ul. Mikołaja z Ryńska 28a
87-200 Wąbrzeźno
woj. kujawsko-pomorskie


Sekretariat
tel.: +48 56 688 48 00
fax: +48 56 688 48 31