Aktualności
Dni Pola w Niedźwiedziu i Trampowie za nami

Kolejne święto pola za nami. To już tradycja, że w pełni lata, spotkaliśmy się z Państwem w zaprzyjaźnionych gospodarstwach rolnych w Niedźwiedziu i Trampowie.


Jako pierwsze, 23 czerwca br., odbyły się Dni Pola w Niedźwiedziu (woj. kujawsko-pomorskie). 28 czerwca byliśmy natomiast z Państwem w Trampowie (Trępnowy, k. Nowego Stawu, woj. pomorskie). Pogoda sprzyjała przebywaniu na świeżym powietrzu, a podczas spacerów po poletkach demonstracyjnych eksperci Ampol-Merol Sp. z o.o. mieli okazję przybliżyć Państwu najnowsze programy nawożenia doglebowego oraz ochrony upraw. Przez przedstawicieli z firmy CALDENA® szczegółowo zaprezentowane zostały również wytyczne nawożenia dolistnego nawozami dolistnymi marki Agravita®.

W czasie Dni Pola z przyjemnością podzieliliśmy się z Państwem również informacją o nowej, autoryzowanej bazie zbiorników nawozów płynnych i sypkich RSM® i RSM® S w Wałyczu.


Warsztaty spotkały się z dużym zainteresowaniem zebranych, którzy ochoczo zadawali pytania fachowcom. Goście mieli także szansę na własne oczy zobaczyć, jakie uprawy dały w tym roku najwyższy plon oraz przybliżyć sobie ofertę innych firm wystawienniczych. Z zaciekawieniem podchodzili również do pokazanych na miejscu najnowocześniejszych maszyn rolniczych.


Już po raz kolejny byliśmy zaszczyceni Państwa liczną obecnością. Dziękujemy za imponującą frekwencję i wspaniałe nastroje, które uświadomiły nam, że nasze wspólne spotkania na polu naprawdę mają sens. Już dziś zapraszamy Państwa za rok!

 


Oddziały firmy
Kontakt z nami
Ampol-Merol Sp. z o.o.
ul. Mikołaja z Ryńska 28a
87-200 Wąbrzeźno
woj. kujawsko-pomorskie


Sekretariat
tel.: +48 56 688 48 00
fax: +48 56 688 48 31