Aktualności
Szczęśliwych, rodzinnych, pełnych radosnych przeżyć i wiosennego optymizmu Świąt Wielkanocnych
Już 6 września 2017 r. odbędą się kolejne Dni Kukurydzy Ampol-Merol. Tym razem impreza odbędzie się w Gospodarstwie Ryszarda Przybylskiego w Miłosławiu (woj. wielkopolskie)
Dnia 3 czerwca w Niedźwiedziu firma Ampol-Merol zorganizowała Dzień Dziecka. Przy pięknej pogodzie zaproszeni goście mogli korzystać z licznych atrakcji: dmuchańców, karuzeli, konkursów i wielu innych...
W najbliższą sobotę, tj. 29 kwietnia o godz 9.30 w Stajni Jarużyn (ul. Wyzwolenia, Bydgoszcz) już po raz trzeci odbędzie się Kujawsko-Pomorski Przegląd Użytkowy koni ras szlachetnych zorganizowany przez KPZHK.
W wiosennym nastroju, przy pięknej pogodzie, wśród zieleni drzew i zapachu kwiatów świętujmy w tym roku Wielkanoc. Do stołu zaprośmy najbliższych, do serca - wiarę, nadzieję i miłość.
Obecnie w Polsce 28% gleb użytkowych rolniczo wykazuje odczyn bardzo kwaśny, poniżej 4,5 pH. Gleby kwaśne i bardzo kwaśne stanowią łącznie 70% użytków rolnych i dlatego w pierwszej kolejności wymagają wapnowania.
W 2017 rok Ampol-Merol wszedł z przytupem. Włączył do swojej oferty środków ochrony roślin nowości produktowe na miarę ostatnich wyzwań polowych - adiuwant doglebowy oraz sklejacz - podnoszące skuteczność ochrony upraw.
Radosnych, przepełnionych nadzieją i ciepłem domowego ogniska Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślnego wejścia w Nowy Rok 2017 życzy Zarząd i Pracownicy Ampol-Merol Sp. z o.o.
Działając na terenie całego kraju, docieramy do coraz szerszego grona swoich zaufanych Klientów. Właśnie z myślą o nich utworzony został nowy oddział firmy w województwie wielkopolskim, w Kłodzie...
Innowacyjność drogą do sukcesu - takie motto przyświecało IV Konferencji Jesiennej Ampol-Merol w Kołobrzegu. Wydarzenie zorganizowano razem z firmą: Caldena® Sp. z o.o. Sp. k., Yara Sp. z o.o. i BASF Polska Sp. z o.o.
Poprzednia   1 2 3 4 5 ... 10   Następna
Oddziały firmy
Kontakt z nami
Ampol-Merol Sp. z o.o.
ul. Mikołaja z Ryńska 28a
87-200 Wąbrzeźno
woj. kujawsko-pomorskie


Sekretariat
tel.: +48 56 688 48 00
fax: +48 56 688 48 31