Aktualności
Już jest - innowacyjny w formie i treści, wzbogacony merytoryczne - katalog “Kukurydza” Ampol-Merol, który zawiera opisy rekomendowanych odmian kukurydzy w najlepszym zestawieniu z topowymi produktami i nie tylko...
Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy wspierać dzieci w drodze po zwycięstwo. Z wielką dumą towarzyszyliśmy laureatom podczas odbierania nagród na Gali Finałowej w Policach.
Najnowsze wydanie gazetki "Agrolider" Grupy Azoty już dostępne. W 30. numerze znajdują się najważniejsze informacje dotyczące biznesu, nawozów, innowacji.
Uprawiasz Lucernę na zielonkę? Zapoznaj się obowiązkowo! Bakterie z rodzaju Rhizobium są mikroorganizmamii żyjącymi w symbiozie z roślinami bobowatymi, kolonizują zewnętrzne warstwy ich korzeni. To właśnie z tego miejsca chronią i odżywiają roślinę.
Dni Kukurydzy za nami. Wspólnie zobaczmy jak wyglądał dzień, który zgromadził wielu zainteresowanych maszynami uprawowymi, takimi jak pługi i głębosze.
Dnia 19 października w Radzyniu Chełmińskim odbyły się Dni Kukurydzy. Dzięki uprzejmości Gospodartswa Rolnego Kurdyn, to właśnie na ich terenie mogliśmy uczestniczyć w procesie zbioru kukurydzy, który przeprowadzono na maszynach marki John Deere.
W barwach złotej polskiej jesieni, w doborowym towarzystwie zmotoryzowanych Przyjaciół Ampol-Merol, „orzeźwiającego” wiatru i opadających z kolorowych liści drzew pożegnaliśmy w Niedźwiedziu sezon motocyklowy 2016.
W Szarnosiu wybrano najlepsze konie zimnokrwiste. Czempionem wystawy został Waldmut, vice czempionat przypadł Imedorowi, trzecie miejsce zdobył natomiast Inor.
Strzałem w dziesiątkę okazały się zawody strzeleckie, które odbyły się 14 października w Niedźwiedziu. Zorganizowane zostały przez Towarzystwo Miłośników Strzelectwa „Tarcza”.
Już od 15 stycznia 2017 r. po raz kolejny będzie można składać wnioski do ARR o dopłaty z tytułu zużytego do siewu lub sadzenia materiału siewnego kategorii elitarny lub kwalifikowany mającej charakter pomocy de minimis w rolnictwie.
Poprzednia   1 2 3 4 5 ... 10   Następna
Oddziały firmy
Kontakt z nami
Ampol-Merol Sp. z o.o.
ul. Mikołaja z Ryńska 28a
87-200 Wąbrzeźno
woj. kujawsko-pomorskie


Sekretariat
tel.: +48 56 688 48 00
fax: +48 56 688 48 31