Aktualności
W Szarnosiu pojawimy się jako partner i sponsor cieszącego się popularnością wystawców oraz miłośników koni wydarzenia. Obok wystawy i aukcji zwierząt odbędzie się tam również oficjalne uznanie ogierów do rozpłodu.
Dnia 26 września 2016 r. firma Ampol-Merol gościła w Szkole Podstawowej w Grucie. Przekazaliśmy pakiety szkolne dzieciom z klas 1-3 w ramach działania Lider Polskiej Dystrybucji.
W pierwszy październikowy weekend uczestniczyliśmy w Przeglądzie Źrebiąt Ras Szlachetnych KPZHK. W wydarzeniu udział wzięło ponad 200 osób.
Ampolfarm to folia do sianokiszonki ciesząca się bardzo dużym zainteresowaniem naszych Klientów. Doceniono ją również na łamach czasopisma „Zagroda” - zapraszamy do lektury!
Ampol-Merol Sp. z o.o. stale udoskonala swoją ofertę, przedstawiając w niej tylko sprawdzone, warte uwagi nowości, tj. Reviva od Trouw Nutrition.
W najbliższą sobotę, 1 dnia października o godzinie 11.00 w Stajni Jarużyn (ul. Wyzwolenia, Bydgoszcz) odbędzie się Czempionat Źrebiąt Ras Szlachetnych.
Przedstawiamy Państwu korzyści wynikające ze stosowania zapraw. Rekomendowany przez nas produkt to Celest® 025 FS. Dlaczego warto go stosować?
Nadszedł czas na podjęcie działań w zakresie ochrony i nawożenia rzepaku ozimego. Aby zwiększyć efektywność zabiegów, warto wykorzystać adiuwant najnowszej generacji Agravita® Aktivator.
Na terenie całej Polski obserwujemy już siewy zbóż. Czy rolnicy trzymają się optymalnych terminów siewu? Pamiętajmy, że każdy gatunek czy odmiana rządzi się innymi prawami, których wyznacznikiem są: region, gleba czy wielkość gospodarstwa.
Dni Kukurydzy z Ampol-Merol odbyły się 8 września 2016 r. na Wielkopolsce w Gospodarstwie Rolnym Karola Przybylskiego.
Poprzednia   1 2 3 4 5 ... 10   Następna
Oddziały firmy
Kontakt z nami
Ampol-Merol Sp. z o.o.
ul. Mikołaja z Ryńska 28a
87-200 Wąbrzeźno
woj. kujawsko-pomorskie


Sekretariat
tel.: +48 56 688 48 00
fax: +48 56 688 48 31