Aktualności
Dnia 8 września odbędą się Dni Kukurydzy organizowane przez firmę Ampol-Merol Sp. z o.o. Coroczne święto będzie obchodzone w Gospodarstwie Rolnym Karol Przybylski.
W miniony weekend przy pięknej pogodzie biegacze z Wąbrzeźna i okolic po raz pierwszy uczestniczyli w wyścigu ulicznym “Wąbrzeskiej dziesiątki”.
28 sierpnia br. w Łęgu Probostwie odbyło się tegoroczne Święto Plonów Gminy Drobin, które zgromadziło około 800-1000 osób.
Dnia 5 września (poniedziałek) o godzinie 11:00 odbędą się warsztaty cebulowe z firmą Ampol-Merol. Zapraszamy do Gospodarstwa Rolnego Jana i Łukasza Kamińskich na poletka pokazowe w Ostrowie Kościelnym.
Dnia 3 września o godzinie 10.00 z placu Jana Pawła II w Wąbrzeźnie startują zawodnicy w organizowanym po raz pierwszy biegu pod hasłem „Wąbrzeska dziesiątka”.
Najnowsze, specjalne wydanie gazetki "Agrolider" Grupy Azoty już dostępne.
Sezon w pełni, zapraszamy więc do lektury najnowszego wydania katalogu “Zboża ozime” Ampol-Merol!
Kolejne święto pola za nami. To już tradycja, że w pełni lata, spotkaliśmy się z Państwem w zaprzyjaźnionych gospodarstwach rolnych w Niedźwiedziu i Trampowie.
Dnia 16 czerwca 2016 r. w miejscowości Hulcze koło Hrubieszowa odbyły się Dni Pola zorganizowane przez Krajową Spółkę Cukrową S.A.
Dnia 9 czerwca firma Ampol-Merol wzięła udział w Dniach Pola Pfeifer organizowanych w Łętowie. Liczne pokazy polowe i prelekcje ekspertów z wiodących firm z branży rolnej cieszyły się dużym zainteresowaniem.
Poprzednia   1 ... 2 3 4 5 6 ... 10   Następna
Oddziały firmy
Kontakt z nami
Ampol-Merol Sp. z o.o.
ul. Mikołaja z Ryńska 28a
87-200 Wąbrzeźno
woj. kujawsko-pomorskie


Sekretariat
tel.: +48 56 688 48 00
fax: +48 56 688 48 31