Aktualności
Już niebawem, Ampol-Merol zaprasza w piracką podróż! W drugiej połowie czerwca br., odbędą się kolejne Dni Pola.
Dzień Dziecka z Ampol-Merol przyciągnął wielu zainteresowanych dobrą zabawą. Pogoda dopisała, a samo miejsce w Niedźwiedziu, przy zabytkowym pałacyku nad stawem, wręcz zachęcało do relaksu.
Sezon rzepakowy za pasem. Dlatego, specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy pakiet informacji na temat uprawy.
W dniu 6.06 br. na poletkach Gospodarstwa Rolno-Hodowlanego Żydowo w Szczytnikach Czerniejewskich odbędą się warsztaty polowe.
Najnowsze wydanie gazetki "Agrolider" Grupy Azoty już dostępne. W 30. numerze znajdują się najważniejsze informacje dotyczące biznesu, nawozów, innowacji.
W tym wyjątkowym dniu wszystkim dzieciom - naszym skarbom, nowemu pokoleniu rolników i przyjaciół Ampol-Merol - życzymy spełnienia najskrytszych dziecięcych marzeń i wspaniałego lata!
W poniższym materiale przedstawiamy Państwu, dlaczego tak ważne jest kupowanie tylko oryginalnych środków ochrony. Kilka naszych rad w drugiej części newsa pozwoli na zredukowanie do zera ryzyka związanego z zakupem środków o wątpliwym pochodzeniu.
Wszystkie dzieci, które dostrzegły piękno wiosennego pola i chciały ten widok uwiecznić wzięły udział w wiosennej zabawie z Ampol-Merol i Grupą Azoty!
Tegoroczne wydanie to odpowiedź na potrzeby i problemy polskich rolników. Zróżnicowanie upraw warzywniczych na krajowych plantacjach zainspirowało do poszerzenia listy schematów ze środkami ochrony i tabel preparatów.
Niech te nadchodzące Święta Wielkiej Nocy będą dla Państwa pięknym czasem - wytchnienia i nadziei a wiosna, która im towarzyszy przyniesie powodzenie w życiu osobistym i zawodowym.
Zarząd i Pracownicy Ampol-Merol Sp. z o.o.
Poprzednia   1 ... 3 4 5 6 7 ... 10   Następna
Oddziały firmy
Kontakt z nami
Ampol-Merol Sp. z o.o.
ul. Mikołaja z Ryńska 28a
87-200 Wąbrzeźno
woj. kujawsko-pomorskie


Sekretariat
tel.: +48 56 688 48 00
fax: +48 56 688 48 31