Aktualności
Drodzy klienci, zapraszamy do lektury najnowszego wydania dwumiesięcznika „Agrolider”. W 27. numerze znajdują się najważniejsze informacje dotyczące biznesu, nawozów, innowacji.
W najbliższą sobotę nasza firma będzie sponsorem strategicznym Kujawsko-Pomorskiego Czempionatu Użytkowego Koni Ras Szlachetnych, który odbędzie się w podbydgoskiej Stajni Jarużyn.
Ze względu na proporcje azotu do siarki N:S = 5:1 Saletrosan® 30 jest szczególnie polecany do nawożenia zbóż.
Wysoka koncentracja składników pokarmowych, 100% przyswajalnych składników, najlepszy do siewu współrzędnego, również do wiosennego nawożenia roślin ozimych
Ampol-Merol i KPZHK w Bydgoszczy zapraszają na prezentację koni.
Ampol-Merol zaprasza na specjalistyczne szkolenia organizowane na terenie całej Polski we współpracy z renomowanymi firmami.
PULGRAN® to nowoczesny nawóz azotowy otrzymywany na rotoformerach. Zawiera azot w formie amidowej – 46% N. Ma postać białych półsferycznych pastylek bez widocznych zanieczyszczeń mechanicznych.
Nawóz szczególnie polecany na glebach o niskiej zawartości siarki i wapnia.
Poznaj kolejną odsłonę kędzierzyńskiej saletry.
Drodzy klienci, zapraszamy do lektury najnowszego wydania dwumiesięcznika „Agrolider”. W 26 numerze znajdują się najważniejsze informacje dotyczące biznesu, nawozów, innowacji.
Poprzednia   1 ... 6 7 8 9 10   Następna
Oddziały firmy
Kontakt z nami
Ampol-Merol Sp. z o.o.
ul. Mikołaja z Ryńska 28a
87-200 Wąbrzeźno
woj. kujawsko-pomorskie


Sekretariat
tel.: +48 56 688 48 00
fax: +48 56 688 48 31